Katastrofy Bitcoin Revolution w przeszłości były o wiele

OTRZYMYWAĆ POWIADOMIENIA O WIADOMOŚCIACH E-MAIL
Oto dowód na to, że ta katastrofa bitcoinów jest daleka od najgorszego, co widziała kryptoobieżna waluta.
Katastrofy Bitcoin w przeszłości były o wiele poważniejsze niż w przypadku ostatniej rutynowej procedury.

Panicznie, że bańka bitumiczna w końcu pękła? Popularna kryptoobieżna waluta w rzeczywistości ma historię przetrwających katastrof, a w krótkim okresie swojego życia została już przez 13 poważnych korekt lub katastrof.

Wynika to z analizy przeprowadzonej przez stronę wizualizacji danych HowMuch, która zebrała wszystkie wypadki bitcoin’u, począwszy od 2012 roku, na jednym wykresie.

Uzyskaj więcej informacji o krypto walutach z MarketWatch: Sprawdź ceny, wydajność i kapitalizację rynku, w jednym pulpicie nawigacyjnym.

w których Bitcoin Revolution znajdował

Cena bitcoin’u wynosi około 8.000 USD i pozostaje znacznie poniżej poziomu 10.000 USD sprzed tygodnia, a jej grudniowy szczyt to blisko 20.000 USD. Ale ten wykres może rozwiać obawy inwestorów Recenzja kodu Bitcoin Revolution – złośliwe oszustwo kryptokurrency, którzy zastanawiają się, czy jest to koniec dla kryptokurrencies.

HowMuch.net
W celu wizualizacji historii zderzeń bitcoin HowMuch stworzył 12 pudełek przedstawiających okresy, w których bitcoin znajdował się pod ekstremalną presją sprzedaży. Niebieska linia oznacza procentową utratę wartości podczas każdego selloffu. I choć ten najnowszy selloff może być trudny dla HODLerów, którzy sprawdzają swoje konta w tym tygodniu, to nie jest najgorsze. W ciągu 411 dni od 30 listopada 2013 r. do 14 stycznia 2015 r. Bitcoin stracił 87% swojej wartości.

W ciągu zaledwie trzech dni między 10 kwietnia 2013 r. a 12 kwietnia 2013 r. stracił 83% swojej wartości. Gdybyś zainwestował zaledwie 1000 dolarów w bitcoin na dole tej trzydniowej korekty na poziomie 45 dolarów, byłoby to warte około 200 000 dolarów dzisiaj (i byłoby warte prawie pół miliona dolarów wstecz w grudniu).

Ten wykres nie jest jednak gwarancją, że to nie koniec. Joe Davis, główny ekonomista Vanguard na świecie, w tym tygodniu ogłosił na blogu, że istnieje przyzwoite prawdopodobieństwo, że cena bitcoin’a spadnie do zera.

„W przeciwieństwie do akcji i obligacji, waluty nie generują żadnych przepływów pieniężnych, takich jak odsetki czy dywidendy, które mogłyby wyjaśnić ich ceny“ – napisał, dodając, że podczas gdy waluty krajowe czerpią swoje ceny w oparciu o działalność gospodarczą ich kraju lub regionu bazowego, ceny kryptograficzne „generalnie nie są oparte na podstawach ekonomicznych“.

Tymczasem bliźnięta Winklevossa są wciąż niesamowicie bycze na bitcoin. Cameron Winklevoss powiedział NBC w tym tygodniu, że uważa, iż bitcoin będzie pewnego dnia warty 40 razy więcej niż dzisiejsza cena. Bliźniacy Winklevoss są obecnie nr 4 na liście Forbesa, najbogatszych graczy w kryptokurutach.

This entry was posted in pudełek. Bookmark the permalink.

Comments are closed.