Kopać własne monety bitowe.

Z każdym dniem, Bitcoin krypto waluta i Bitcoin technologia staje się coraz bardziej popularna. Kiedy w 2011 roku trzeba było napisać osobę z innego kontynentu, aby zamówić pizzę dla siebie z Bitcoins, teraz można zrobić coś takiego w wielu dużych miastach. W niektórych krajach, takich jak Holandia, całe miasta są przyjazne dla Bitcoin (takie jak Arnhem, często nazywane „miastem Bitcoin“), z szeregiem usług dostępnych dla tych, którzy są skłonni płacić za Bitcoin. Im więcej jest sposobów wydawania krypto walut, tym więcej jest sposobów na ich uzyskanie. Przyjrzyjmy się niektórym z podejść, aby pomóc Ci zarabiać Bitcoins online.

Pierwszym sposobem na zdobycie własnych monet bitowych było wydobycie. W 2009 roku każdy blok wydobyty (średnio co 10 minut) przyniósł nagrodę w wysokości 50 BTC szczęśliwemu, któremu udało się rozwiązać problem obliczeniowy. Każdy blok przynosi obecnie 12,5 BTC. Podczas gdy nagroda jest wciąż wabiąca, są pewne kwestie, które stoją na przeszkodzie, by zarobić trochę łupów:

– W ciągu ostatnich lat znacznie wzrosła trudność fazy przejściowej. Żaden pojedynczy sprzęt nie ma wystarczającej mocy obliczeniowej, aby rywalizować o Bitcoins.
– Górnictwo stało się nieopłacalne.
– W nadziei na jakąś nagrodę ludzie są zmuszeni do łączenia się w baseny lub korzystania z usług górnictwa w chmurze.
– Nawet po połączeniu wysiłków nadal trzeba płacić za energię elektryczną, a rachunki za media często przekraczają nagrodę górniczą.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że wydobycie Bitcoin w dzisiejszych czasach jest nieopłacalne. To sprawia, że przechodzimy do następnej strategii zarabiania Bitcoins online.

2. Pracuj dla Bitcoins
Jeśli wydobycie nie jest dla Ciebie, możesz poszukać pracy, którą możesz wykonać dla Bitcoins. Istnieje wiele usług, które oferują możliwość pracy dla kryptokurrency. Możesz znaleźć coś w Coinality lub po prostu idąc do /r/Jobs4Bitcoins na Reddit. Obecnie można zarabiać Bitcoins online głównie jako freelancer, ale niektóre startupy Bitcoin i firmy takie jak Overstock oferują opcję, aby uzyskać regularne płatności w BTC. Z większą akceptacją, będzie więcej możliwości szukania.

3. Zaoferuj coś dla Bitcoins.
Innym sposobem zarobienia Bitcoins online jest sprzedaż czegoś za kryptografię. Jeśli jesteś chętny do ręcznego wykonania, możesz zaakceptować BTC na swojej stronie ETSY, a jeśli jesteś handlowcem, możesz użyć swojego adresu Bitcoin do przyjęcia płatności Bitcoins na swojej stronie internetowej. Znak „Bitcoin Accepted Here“ można również powiesić w hotelu, restauracji, kawiarni itp.

4. Gry hazardowe i gry w kasynach
Jeśli szukasz prostego sposobu na zarabianie Bitcoins online, możesz spróbować hazardu. Jednak gra może wydawać się tak prosta, jak pieniądze, ale wiąże się z wieloma rodzajami ryzyka, które należy wziąć pod uwagę. W poniższym artykule przedstawiamy kilka stron internetowych, które warto sprawdzić podczas wypróbowywania szczęścia: Bitcoin Gambling. Nie gwarantujemy, że wygrasz, dlatego gorąco zachęcamy do gry tylko wtedy, gdy masz do wydania trochę początkowego kapitału. Z drugiej strony, kto wie, może zdobędziesz szczęście i pomnożymy swoją kryptografię.

5. Stosować różne baterie Bitcoin.
Wspominaliśmy już o grach hazardowych i bateriach w ostatnim artykule. Co trzeba wiedzieć o bateriach Bitcoin jest to, że pozwalają one uzyskać niewielką ilość kryptokurrency w poszczególnych przedziałach czasu. Na przykład na wielu stronach internetowych Bitcoin można uzyskać 0.0001 BTC co 5 minut. Jednak aby otrzymać nową porcję satosu, trzeba mieć zerowy balans. Istnieją również inne opcje, gdzie można zarobić ‚Bitcoin dust‘ na czas spędzony na stronie internetowej (na przykład podczas grania w gry). Nie da się tu wiele zyskać, ale czasami wystarczy mieć poczucie posiadania kryptografii.

6. Zwiększ swoje umiejętności handlowe
Dobrym sposobem na zarabianie na Bitcoin i ogólnie na kryptokurrency jest robienie tego poprzez handel. CEX.IO umożliwia kupno Bitcoins za pomocą kart płatniczych lub przelewem bankowym, po czym można zamienić je na inne kryptograficzne lub fiat wykorzystując zmienność cen na swoją korzyść. Czasami jednak handel Bitcoin może być bardzo podobny do hazardu – wiąże się to również z wysokim ryzykiem. Aby je zminimalizować, trzeba się trochę nauczyć o handlu. Możesz śledzić nasz blog, aby uzyskać kilka wskazówek dotyczących handlu. W międzyczasie, możesz zacząć od 3 wskazówek dotyczących opłacalnego handlu, a następnie poznać naszą kategorię handlową. Po prostu zacznij od niewielkiej ilości, a kiedy poczujesz się pewniej, będziesz mógł uzyskać większe zarobki.

Zarabianie Bitcoins online: Streszczenie
Istnieje sporo sposobów, aby zarobić Bitcoins online, i są one różne. Niektóre z nich, takie jak gry hazardowe lub handel, wiążą się z ryzykiem. O ile w grach hazardowych wszystko zależy głównie od szczęścia, o tyle handel wymaga sporej wiedzy. Możesz być na bieżąco z naszymi wskazówkami, jak nie tylko zarabiać na swoje Bitcoins, ale i pomnażać je.
Niezależnie od wybranej strategii, nadal trzeba znaleźć bezpieczne miejsce do kupowania, sprzedawania i przechowywania Bitcoins. CEX.IO jest znanym graczem na rynku Bitcoin od 2013 roku, oferuje przyjazny dla użytkownika serwis w zakresie kupna, sprzedaży, handlu i utrzymania Bitc.

This entry was posted in rywalizować. Bookmark the permalink.

Comments are closed.