Prognoza cen Bitcoin 2018: Czy należy inwestować w Bitcoin?

Czy w ciągu niespełna ośmiu lat można dokonać inwestycji o wartości 50,00 USD, która zamieni się w olbrzymi hoard o wartości 2,0 mln USD? Nie mogę! Ale tak się stało!

Prognoza ceny Bitcoin Trader

Najwięksi inwestorzy zauważyli zdumiewający 40,000% wzrost cen Bitcoin od czasu wprowadzenia tej krypto waluty do obrotu w 2009 roku. Jeśli jesteś inwestorem Bitcoin poszukującym solidnych prognoz cenowych Bitcoin na 2018 rok, bądź pewny, ponieważ niektóre oczywiste wiatry tylne Recenzja kodu Bitcoin Trader – złośliwe oszustwo prawdopodobnie spowodują w nadchodzących latach dalszy wzrost cen na północy. Mówię to bez względu na to, ile jeszcze imprez Bitcoin zmniejszających o połowę przyjdzie i odejdzie.

Jak widać, ceny Bitcoin stały się w tym roku historią. Ceny osiągnęły najwyższy poziom w historii. Jest powód, dla którego, i do tego dojdę niebawem.

Po pierwsze, udzielmy kredytu tam, gdzie jest on należny. Założyciel Bitcoin Satoshi Nakamoto stworzył tę krypto walutę w nadziei, że pewnego dnia zastąpi ona walutę fiat. Jeszcze w zeszłym roku pomysł ten wydawał się tylko figurą wyobraźni głupca. Prawdą jest, że naysayayers długo deklarowali praktyczność Bitcoin jako alternatywnego sposobu płatności. Okazuje się jednak, że są po niewłaściwej stronie historii.

Bitcoin cieszy się dużym zainteresowaniem opinii publicznej na całym świecie. W rzeczywistości liczba fanów pluskwiaków Bitcoin, którzy podpisują się pod ideą bezgranicznej, wolnorynkowej waluty, która nie jest kontrolowana przez niewidzialne ręce żadnego banku centralnego lub rządu, gwałtownie rośnie.

Aby dać wam pojęcie, do końca 2016 roku prognoza ceny Bitcoin w wysokości 2000 dolarów wydawała się absurdalnie zawyżona. Dzisiaj jednak docelowe ceny na 2018 r. zostały podniesione do pięciocyfrowego poziomu, a niektórzy podają nawet 13 000 dolarów za bit monetę!

Jeśli uważasz, że ta liczba brzmi obcojęzycznie, poczekaj, aż usłyszysz sześciocyfrową prognozę cen Bitcoin na 2030 rok.

Niektóre znane błędy Bitcoin prognozują cenę Bitcoin na 500 000 dolarów! Brak porwania!

Niektóre znane błędy Bitcoin Profit

Tak, 500 000 dolarów za jeden BTC w ciągu zaledwie 13 lat! To może wydawać się dziwaczne w wartościach Recenzja kodu Bitcoin Profit – złośliwe oszustwo bezwzględnych, ale jeśli spojrzeć na to procentowo, to jest to tylko około 21,000% wzrost w cenie – nieco ponad połowę niesamowitego 40,000% zwrotu, którego byliśmy już świadkami.

W tym przypadku rynek jest już zalany wieloma prognozami cen dzikich monet bitumicznych na 2018 r. Więc nie zamierzam iść za tym przykładem i w przyszłości postawię na wartość Bitcoin’a kolejną mocną etykietę z ceną. Zamiast tego, przejdę z innym obrotem dla mojej analizy.

Zamiast prognozować ceny Bitcoin w 2018 roku, zamierzam prognozować popyt na Bitcoin w 2018 roku. Miejmy nadzieję, że pomoże to Państwu zawinąć głowę wokół tych wysoko czterocyfrowych prognoz cenowych Bitcoin.

Czy ceny Bitcoin są wyższe niż Bitcoin?
Moje jedno słowo odpowiedzi: Tak!

W równaniu podaż/popyt widać, że podaż bitcoinów jest stała. Nakamoto napisał kod Bitcoin w taki sposób, że do obiegu trafi tylko 21 milionów bitcoinów. Do tej pory nieco ponad 16 mln osób zostało odblokowanych od kodeksu i wprowadzonych do obiegu.

W sytuacji, gdy podaż nie jest widoczna, jedyną zmienną, która może spowodować przesunięcie cen Bitcoin, jest popyt. A popyt gwałtownie rośnie!

Być może mój stereotypowy wybór werbu budzi pewne wątpliwości, ale usłyszysz mnie i zrozumiesz, dlaczego ta prognoza cen Bitcoin nie jest zawyżona.

Najpierw ustalmy jeden fakt: aby popyt na Bitcoin stale wzrastał, przeciętni ludzie tacy jak Ty i ja będą musieli mieć motywację do zawierania transakcji w tej cyfrowej walucie. Pozwólcie państwo, że powiem, jakie to mogą być zachęty.

Ludzie będą mogli z łatwością i szybkością dokonywać płatności za towary i usługi przy użyciu bitcoinów.
Kraje zalegalizują i uregulują stosowanie Bitcoin, a następnie zaczną opodatkowywać go jak walutę fiat.
Firmy zaczną akceptować Bitcoin jako formę płatności.
Banki zaczną sprzedawać produkty i usługi finansowe oparte na Bitcoin.
Wszystkie te zachęty stworzą środowisko gospodarcze odpowiednie dla tej alternatywnej waluty, podobne do waluty fiat.

A jeśli powiem państwu, że te zachęty zostały już wyeliminowane w niektórych częściach świata?

This entry was posted in poziom. Bookmark the permalink.

Comments are closed.